Montale Red Vetyver Woda perfumowana, 100ml

100ml - Woda perfumowana

  • Marka: Montale
  • Dostępność: Na stanie (Towar odeślemy do: 04.12.2023)
Wybierz wariant

341,00 zł

Opis

Montale Red Vetyver to orientalno-drzewny, męski zapach z wyraźnym akordem wetiweru. Ta woda perfumowana francuskiej marki, znanej przede wszystkim z miłości do aromatów Orientu i Arabii oraz ich niezwykłej historii, urzeka unikalnym połączeniem kontrastów w nowatorskiej interpretacji klasycznego składnika – wetiweru. Podobnie jak wszystkim zapachom sygnowanym przez Montale, także perfumom Red Vetyver ich nieco tajemniczy twórca, Pierre Montale, nadał oryginalną formę, przypominającą magiczny eliksir.

Unikalna woda perfumowana Montale Red Vetyver jest oparta na fascynującym przeciwieństwie ostrych przypraw i chłodnej, zielonej świeżości wetiweru. Oryginalne zastosowanie wetiweru, który kontrastuje z czarnym pieprzem, razem z drzewnymi tonami i trwałą nutą paczuli w ogniu korzennych akordów czyni z zapachu Red Vetyver prawdziwą przygodę. Kompozycja zapachowa składa się z akordów haitańskiego wetiweru, cedru z marokańskich gór Atlas, paczuli, grejpfruta, pieprzu i balsamu peruwiańskiego. Tak jak wszystkie dzieła Pierre'a Montale, także perfumy Red Vetyver składają się z naturalnych materiałów najwyższej jakości w wysokich stężeniach, gwarantujących trwałość zapachu.

Montale Red Vetyver to prawdziwy skarb z pracowni Pierre’a Montale. Jakby posługując się tajemną wiedzą, zdobytą podczas pobytu w Arabii Saudyjskiej, Pierre Montale stworzył oryginalne perfumy, które są wręcz niebezpiecznie uzależniające.

  • Płeć: mężczyzn
  • Marka: Montale
  • Składnik zapachowy - głowa: cedr, grejpfrut
  • Składnik zapachowy - baza: wetyweria
  • Składnik zapachowy - serce: Balsam peruwiański, paczula