Paco Rabanne 1 Million Zestaw podarunkowy, woda toaletowa 100ml + dezodorant w sprayu 150ml

Zestawy podarunkowe

  • Marka: Paco Rabanne
  • Dostępność: Na stanie (Towar odeślemy do: Dziś)

402,00 zł

Opis

Woda toaletowa Paco Rabanne 1 Million przedstawia podróż przez życie ambitnego i pełnego sukcesów mężczyznę, który dokładnie wie co pragnie od życia.

Na początku swojej podróży mija różne zakątki życia. Pełne boleści, ale zarówno przyjemności. Wzbogacone
o pachnące esencje grejpfruta, czerwonej pomarańczy oraz odświeżającej mięty. W połowie, pojawia się w samym środku skrzyżowania, znajduje tutaj kompozycje zapachu róż, cynamonu oraz białej skóry. Esencje te, przebudzają w nim wdzięk i pomysłowość. Na końcu  tej podroży, zostanie owinięty zapachami  paczuli, ambry oraz białych drzew.

Woda toaletowa One Million Paco Rabanne wzmocni w każdym mężczyźnie pragnienie idealnego świata,  harmonii. Przebudzi w nim dojrzałego i charyzmatycznego mężczyznę.Paco Rabanne to elegancki i luksusowy towarzysz.  Dowodem na to, jest jego święcąca złota butelka. Zapach ten jest przeznaczony dla  mężczyzn, którzy  nie boją się stawiać czoło nowym wezwaniom dnia ,ale lubiących otaczać się luksusowymi rzeczami. 

Zamów wodę toaletową 1 Million Paco Rabanne w naszym sklepie internetowym i wypróbuj  jego wyrazisty, luksusowy, seksowny zapach . Później sam wyznaczycsz go za istotną część swego życia. Nadaje się na dni powszechne i wyjątkowe okazje. Jest w stanie zaskoczyć o każdej porze roku.

  • Płeć: mężczyzn
  • Marka: Paco Rabanne
  • Składnik zapachowy - głowa: czerwony pomarańczowy, pomiar, grejpfrut
  • Składnik zapachowy - baza: białe, drzewne odcienie, bursztyn, paczula
  • Składnik zapachowy - serce: ostre nuty, lekka skóra, Róża, cynamon