O nas

KOKU od dawna jest jednym z najlepszych internetowych sklepów kosmetycznych i perfumeryjnych działających na naszym rynku. To marka, którą budujemy codziennie od pięciu lat.

Oprócz Słowacji działamy poprzez tę markę w innych krajach, o czym świadczą dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów w kraju i za granicą.

Naszym klientom zapewniamy najlepsze ceny na rynku, szeroką gamę produktów, oryginalne marki i obsługę klienta, na której możesz polegać w razie potrzeby. Pomimo tego, że poziom cen w KOKU jest niezmiennie niski, nasi klienci mają możliwość skorzystania na stałe z rabatów lojalnościowych i specjalnych promocji. Aby zadowolić każdego, naszym klientom zapewniamy różne opcje transportu i płatności.

KOKU sprzedaje perfumy od dystrybutorów certyfikowanych producentów, dzięki czemu możesz mieć absolutną pewność, że otrzymasz oryginalny towar najwyższej jakości. Kupując u nas, otrzymasz te same produkty, co podczas wizyty w sklepie z kamieniami, a wszystko to z łatwością, w zaciszu własnego domu.

Sklep internetowy jest prowadzony przez firmę z siedzibą w Šamorín, gdzie znajduje się również miejsce wydawania towarów.