Tylko oryginalne towary

Perfumy, które możesz u nas kupić, pochodzą wyłącznie od dostawców certyfikowanych producentów. Gwarantuje to, że dostarczony towar zawsze będzie oryginalny w doskonałej jakości. Perfumy z naszej oferty pochodzą od tych samych dostawców, od których są również perfumy w sklepach z kamieniami.

Kupowanie perfum online jest łatwe i bezpieczne

Perfumy to również powszechny produkt
Należy zauważyć, że perfumy są produktem jak każdy inny i mogą mieć taką samą wadę jak inne produkty. Jedną z najczęstszych wad są problemy ze sprayem, który nie rozpyla zapachu tak, jak powinien. Drugą najczęściej występującą wadą jest „wyciek”, gdy do perfum dostaje się powietrze, a zapach, popularnie mówiąc, wietrza. Taki zapach pachnie wtedy inaczej niż powinien i klient może poczuć, że zapach nie jest oryginalny lub gorszej jakości.
Do rzadkich problemów należą np. także przebarwienia. Przy produkcji perfum stosuje się specjalne barwniki, które mogą zmieniać kolor. Jest to typowe dla zapachów Thierry Mugler. Producent zdaje sobie sprawę z tego problemu, ale nie wprowadził jeszcze żadnych zmian w procesie produkcyjnym.

Przeformułowanie kompozycji perfum
Jednym z powodów, dla których dwa identyczne perfumy mogą pachnieć inaczej, jest tzw przeformułowanie. O czym to jest? Czasami producent dostosowuje skład zapachu i nikomu o tym nie informuje - ani dystrybutorzy, ani sprzedawcy, ani klienci. Perfumy są nadal sprzedawane w tym samym opakowaniu, o tej samej nazwie, ale zapach jest nieco inny ze względu na zmieniony skład. Może się też zdarzyć, że obie wersje są w obiegu w tym samym czasie, kupujesz zapach i będzie on pachniał inaczej niż ten, który niedawno kupiłeś. To nie jest wada.

Jeden zapach z różnych stron świata
W niektórych przypadkach różnica w perfumach może wynikać z tego, że producenci wytwarzają swoje produkty specjalnie na różne rynki, a zapach jest czasami inny. Perfumy mogą mieć nieco inny skład w zależności od tego, czy są przeznaczone dla Europy, krajów arabskich czy Ameryki. Butelka wygląda tak samo, nazwa jest taka sama, ale zapach może być trochę inny.

Świat perfum jest pięknie pachnący, a dzięki sklepom internetowym możesz wybierać spośród tysięcy zapachów z całego świata. Wygodne w domu, kiedy tylko chcesz i po cenach, które są więcej niż przyjemne. Ponadto zakupy perfum w Internecie są nie tylko bezpieczne, ale także łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.